Kam v Praze s dětmi?

02.02.15

Praha má mnoho atrakcí pro rodiny s dětmi, ze zoologických zahrad a zajímavých muzeí parků a venkovních kin. Poté, co jste si zvykl od svých pražských transfery z letiště, zde jsou některé z nejlepších atrakcí pro děti, takže můžete mít všichni šťastní z dovolené.

Zoo

Zoo Praha je snadno dostupný z centra - zeptejte se svého transfery z letiště Praha řidič je nejlepší způsob, jak se dostat tam. Nachází se v krásném přírodním prostředí, zoo je oblíbený u místních obyvatel a turistů, a najdete spoustu druhů zde, včetně slonů, lvů, žirafy, tygři a další. Vezměte děti na lanovce využívat některé nádherný výhled na okolí.

Mořský svět

Sea World je poměrně malý akvárium, ale to je dobře prezentován a je oblíbenou atrakcí pro rodiny s dětmi. Existuje více než 50 velkých tanků celém akváriu, s největší jednoho holdingu 100.000 l. Budete mít možnost vidět celou řadu exotických mořských tvorů, včetně tropické ryby, želvy, paprsky a dokonce i žraloky.

Planetárium

Planetárium ve Stromovce klade na krásném displeji v průběhu týdne - i když jsou v českém jazyce, děti se ještě najít je zajímavé sledovat. Některé pořady jsou v kombinaci s hudbou a displeje jsou určitě zajímat celou rodinu.

Muzeum hraček

Nachází se na Pražském hradě, Muzeum hraček je druhá největší svého druhu na světě. Toto nostalgické zobrazení hraček obsahuje položky z co nejvíce dozadu a starověkého Řecka až do moderní doby, které jsou rozloženy do dvou pater. Váš transfery z letiště Praha řidič bude moci poukázat na místo jako budete míjet.

Františkánská zahrada

Františkánská zahrada v blízkosti Václavského náměstí je atraktivní veřejný park kompletní s upravenými zahradami, květinovými záhony a cest. Je to krásné místo pro vychutnat klid a ticho, protože děti pobavit na dětském hřišti.

Divoká Šárka Nature Reserve

Tato přírodní rezervace není daleko od města, a vy zjistíte, že je příjemné místo k relaxaci a užít si přírodní scenérie, včetně skal a vodopádů. K dispozici je i jezero ve středu, kde si můžete jít zaplavat, pokud chcete, nebo můžete prostě jít pěšky, nebo na kole v parku. Ujistěte se, že jít na vrcholu skály, aby se v ohromující zobrazení stejně.

Botanická zahrada

Oficiálně nazvaný "Botanická zahrada", tato botanická zahrada se nachází v blízkosti ZOO, takže si můžete udělat výlet a navštívit oba. Jeho hlavní atrakcí je obrovský skleník Fata Morgana, ale najdete také japonské zahrady, vinice a dětských hřišť.

Toto nádherné město má mnoho atrakcí pro děti, aby se všichni šťastní. Poté, co jste si zvykl na ubytování z vašeho letiště Praha transfersArticle hledání, hledat na některé z výše uvedených vrcholů, aby se ujistil, všichni ve vaší rodině má skvělý čas - bez ohledu na jejich věk.

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Investiční zlatovám pomůže zhodnotit váš majetek.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Silber kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.